Vyhrajte poukazy na vína od projektu Víno Výhodně

Červenec, 13.07.2015 19:36

Ve spolupráci s partnerem blogu, internetovým obchodem vinovyhodne.cz, přinášíme soutěž o dva poukazy na víno v hodnotě 1000 Kč. Pokud tedy máte soutěživého ducha a chcete v letních měsících zvýšené žíznivosti doplnit svou domácí vinotéku nějakou zajímavou lahví, přečtěte si instrukce v následujícím příspěvku.

Představení projektu:

Projekt vinovyhodne.cz v současnosti nabízí 250 různých vín z Evropy i oblastí Nového světa. Specialitou internetového obchodu je systém, kdy každou středu v 7 hodin ráno přichází s novou bezkonkurenčně nejlepší možnou cenovou nabídkou v celé Evropě (až – 50 % z běžné maloobchodní ceny). Internetový obchod se zavazuje, že víno nikde levnější nenajdete! A pokud ano? Dostanete karton šesti lahví zdarma.

Garance nejlevnější ceny funguje díky spolupráci se společností Baarsma Group, která patří mezi největší vinařské skupiny v Evropě s prodejem více než 100 milionů lahví ročně. Vzhledem k tomu, že Baarsma Group nakupuje ve velkém množství, může Víno Výhodně nabídnout kvalitní vína za bezkonkurenční ceny.

Rychlost a záruka spokojenosti

Vína lze na internetovém obchodě vinovyhodne.cz objednat jen po kartonech s šesti lahvemi. Doručení vín je ale zdarma a dodání po Praze je garantováno ještě ten samý den od objednávky, do zbytku České republiky nejpozději do druhého dne.

Pokud byste navíc náhodou nebyli s víny spokojeni, můžete je vrátit. Zboží stačí zabalit do originální krabice, ve které bylo doručeno a kurýr ho vyzvedne ke zpětnému doručení. Společnost Vám pak vrátí peníze.

Internetový obchod vinovyhodne.cz je provozován společností The Food Experience s.r.o., která se specializuje na prodej vysoce kvalitních potravin a vín. Na podzim roku 2015 společnost plánuje otevřít v pražském Karlíně prodejnu s několika restauracemi.

Soutěž:

No a teď ke slibované soutěži. Pokud se chcete pokusit vyhrát jeden ze dvou poukazů na víno v hodnotě 1000 Kč, stačí zodpovědět správně následující otázku: Kolik bílých vín z Kalifornie má aktuálně internetový obchod vinovyhodne.cz v nabídce?

Své odpovědi posílejte na email: alena@thefoodexperience.net a to nejpozději do 21. července 2015, 23:00h. Ze správných odpovědí budou vylosováni dva šťastlivci. Jejich jména zveřejním po skončení soutěže v komentáři pod tímto příspěvkem.

Tak hodně štěstí!

soutěž

14 komentáře:

miky

23. July 2015 20:29

Soutěž skončila. Poukazy na víno získali soutěžící: Eva Kotlářová a Marek Ťápal. Gratulace!

Okomentovat:

*

Loading...