Vyhrajte poukaz na vína od Mojelahve.cz

Březen, 19.03.2014 05:41

Pokud jste pravidelnými čtenáři blogu Podkorkem.net, tak jistě víte, že čas od času zde dostáváte soutěžní příležitost vyhrát nějakou zajímavou „vínocenu“. A soutěžit budeme i dnes, konkrétně o dva poukazy na vína od vinařského portálu MojeLahve.cz.

Vinařský portál MojeLahve.cz je online databází českých a moravských vín a vinařství, kde mohou uživatelé hodnotit a komentovat vína, která ochutnali. Z portálu se tak postupně stává oceňovaný průvodce výběrem vín z tuzemska, kde se každý může inspirovat, jaké víno stojí za ochutnávku a koupi. Vinařství zde pak najdou od uživatelů oceňovanou zpětnou vazbu na svá vína. Na portálu, který vznikl koncem roku 2011, je již přes 2 500 hodnocení u více než 1 600 vín.Na konci loňského roku navíc na portálu MojeLahve.cz přibyla i praktická možnost nákupu vín přímo od vinařství prostřednictvím e-shopů na Lahvotéka.cz. Jde o systém, na kterém vinařství provozují své vlastní e-shopy, takže návštěvníci portálu mohou nakoupit lahve dobrého vína za lepší ceny přímo od vinařů. V současnosti jsou do systému zapojena Vinařství Waldberg, Vino Hort, Vinice Hnanice, Šabata, Kolby, Mikulica a PROQIN, další budou postupně přibývat. Aktivní uživatelé MojeLahve.cz navíc získávají do těchto e-shopů za svá hodnocení vín a celkovou aktivitu na portálu trvalou slevu až 10 %.

Soutěž:

No a teď ke slibované soutěži. Pokud byste rádi získali jeden ze dvou poukazů na víno, stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a mít trochu štěstí při losování. Jeden z vylosovaných majitelů správné odpovědi vyhraje možnost výběru vín od některého z vinařství provozující svůj e-shop na Lahvotéce v hodnotě 1000 Kč a druhý v hodnotě 500 Kč. Soutěžní otázka zní: Kolik různých vín je v současnosti v nabídce Lahvotéky? Své odpovědi můžete zasílat na emailovou adresu mojelahve@mojelahve.cz nejpozději do pondělí 24. března do 23:59. Do předmětu emailu uveďte „Soutěž“. Nezapomeňte v emailu uvést jméno a příjmení. Výherci budou vyhlášeni zde pod článkem v komentáři v průběhu úterý a následně kontaktováni ohledně výhry zástupcem projektu MojeLahve. Navíc, kdo se během trvání soutěže zaregistruje na MojeLahve.cz, získá jednorázovou slevu ve výši 10 % na nákup vín od jakéhokoliv vinařství z Lahvotéky. (Pro již registrované uživatele MojeLahve.cz stačí pro získání slevy připsat do emailu s odpovědí svoji přezdívku.)Hodně štěstí!MikulášPS: Pokud chcete mít veškeré novinky a články zde uveřejněné z první ruky, sledujte Podkorkem.net na Facebooku, Google+ nebo Twitteru (přes @mikulasduda).

1 komentář:

podkorkem.net

25. March 2014 11:04

Soutěž včera skončila a ze všech správně typujících byli vylosováni:

1. cena (výběr vín z Lahvotéky od některého z vinařství v hodnotě 1000,- Kč): Jana Švestková

2. cena (výběr vín z Lahvotéky od některého z vinařství v hodnotě 500,- Kč): David Valenta

Gratulace výhercům a všem ostatním přeji hodně štěstí při nějaké další soutěži. Mikuláš

Okomentovat:

*

Loading...