Saloon, aneb opět sestavujeme přehled nejzajímavějších vín z Moravy a Čech

Prosinec, 15.12.2014 09:14

Jsme v polovině prosince a do konce roku již zbývá otevřít několik posledních (desítek) lahví. Letos je to již potřetí, co vás budu žádat o pomoc ohledně sestavení přehledu toho nejzajímavějšího, co jste v uplynulých 12 měsících z tuzemské vinařské produkce ochutnali. Ano, sestavujeme svůj vlastní Saloon vín, který může čtenářům blogu posloužit jako zajímavá inspirace pro Novoroční nákupy:)

sklenickaPo většinu roku tu tipy na vína uveřejňuji já, teď se můžete podělit o nečekané objevy a zaručené perly vy. Tady je pro připomenutí, jak to dopadlo před rokem a před dvěma lety. Třeba se nám letos podaří dát dohromady konečně tu vytouženou stovku lahví.

Chcete se zapojit do ankety? Je to jednoduché, stačí zapátrat v paměti nebo v degustačních poznámkách a vybrat tři lahve, které jste otevřeli v letošním roce. Své tipy umístěte do formuláře  pod odkazem ZDE. Jedinou podmínkou je původ vína na území ČR (prosím tedy žádné Pálavy z Maďarska:)), jinak se na barvu, ročník, vyznání vinaře či velikost šarže neohlížejte. Prosím vyplňte vždy jméno vinařství/vinaře, název vína, potažmo odrůdu a ročník. Můžete připojit i komentář k vínu. Čas na rozmyšlenou máte do 23. prosince, po Novém roce přehled vín najdete na tomto blogu.

Děkuji za zajímavé tipy!

Saloon

Okomentovat:

*

Loading...