Kvíz: Otázky testu WSET Level 2

Únor, 24.02.2017 07:46

Uvažujete, že byste chtěli zkusit absolvovat mezinárodní kurzy o víně od WSET? V Brně máte od letošního roku možnost studovat úrovně 1-3. Ve všech případech na Vás na konci čeká test z teoretických znalostí. Vyzkoušejte si v dnešním kvízu, jak úspěšní byste mohli být v rámci testu na úrovni Level 2.

15

Jak už jsem tu dříve avizoval, certifikované kurzy WSET se vyučují na brněnské jazykové škole MKM. První várka kurzů proběhla nedávno pod lektorským vedením Franka Smulderse MW. Další nejbližší termín je 22. duben, kdy proběhne jednodenní kurz Level 1. Tentokrát to nebude s Frankem, za katedrou zasedne lokální sympaťák, Rieslingofil milující petrolej a Barolista s kouty na hlavě. Schválně, čekni tenhle web.

Cvičně si projděte následujících 10 otázek, jde přímo o vzorové otázky z materiálů WSET. V rámci zkoušky na Level 2 jich pak musíte zodpovědět 50 za 60 minut. Správná je vždy jedna odpověď, pro úspěšné složení zkoušky musíte dosáhnout alespoň 55 %. V každém případě,  pokud se rozhodnete rozšířit si vinné obzory dubnovým kurzem Level 1, budu se těšit:)!

Vaše skóre je:  

Hodnocení:  

Okomentovat:

*

Loading...