Získejte dva lístky na galavečer Vinařství roku 2011

Březen, 23.03.2012 09:31

Dne 12. dubna proběhne vpražské Lucerně slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Vinařství roku 2011. Pokud chcete být osobně u toho, ochutnat vína Salonu vín 2012 nebo si vychutnat pěvecké vystoupení Marie Rottrové, zapojte se do soutěže na Facebookovém profilu Podkorkem.net.

Asi jste již vmédiích zaznamenali seznam vinařů, kteří se ve finálovém kole utkají o hlavní cenu Vinařství roku. Jde o vinařství „Malý vinař“ František a Hana Mádlovi, Moravíno, Vinařství Vladimír Tetur, Vinařství Volařík, Vinné sklepy Valtice a Znovín Znojmo. Kdo znich se bude asi nakonec radovat? To je vmoci odborné poroty, která 12. dubna vyřkne svůj ortel. Jen pro připomenutí, vroce 2010 se vítězem stal Vinselekt Michlovský a loni to byla společnost Bohemia Sekt.Pokud jste ve výše uvedeném seznamu nenašli svého favorita, můžete ho podpořit vrámci volby veřejnosti, vkategorii Vindemia publica 2011 zde. Vloňském roce to u pijáků vína vyhrál Jožka Valihrach. Upřímně jsem docela zvědavý, kdo získá cenu Vindemia acta za kvalitní novinářskou práci. Po degustaci vzorků zkolekce Salonu vín 2012 bude slavnostní večer zakončen charitativní aukcí vín setiketami ztvárněnými tuzemskými malíři, kreslíři, grafiky či jinými uměleckými fachmany. Lehce ovíněni tak budete moci přispět na dobrou věc, peníze zdražby totiž poputují na podporu činnosti obecně prospěšné společnosti DIALOG JESSENIUS. Více o programu na www.vinarstviroku.cz.

Soutěž:

A dostáváme se kjádru pudla, respektive k soutěži. Pro jednoho zvás věrných čtenářů a vínofilů tu mám dva lupeny (v hodnotě 2400 Kč!) na galavečer Vinařství roku. Na Facebookovém profilu Podkorkem.net (odkaz vpravé liště) na vás čeká jedna tipovací otázka. Kdo nejpřesněji odpoví, ten lístky získá. Soutěž končí 5. dubna. Tak hurá do toho a půl je hotovo!

Okomentovat:

*

Loading...