Vyhrajte poukaz na vína v hodnotě 600 Kč

Srpen, 13.08.2012 07:32

Během letních veder je ještě větší žízeň než normálně. Dokážu si tedy představit, že u většiny z vás aktuálně domácí vinotéky zejí prázdnotou. Zásoby je potřeba pravidelně doplňovat, a proto ve spolupráci s Mladou vinotékou nabízíme na Podkorkem.net poukaz na vína v hodnotě 600 Kč. Ten čeká na vítěze tipovací soutěže, která probíhá od 13. srpna do 22. srpna.

Společnost CRUSTUM se v rámci svých tří kamenných Mladých vinoték v Brně a Hustopečích a online shopu specializuje na vína moravského původu. Ve svém portfoliu má vína od vinařů a vinařství jako například Volařík, Krásná hora, Čech, Krist, Baloun, Sonberk, Moravíno, Gotberg nebo Sedlák. Za ceny, které jsou srovnatelné stěmi ve vinařstvích. Kompletní seznam vín najdete v e-shopu zde. Kromě nákupu vín si můžete u společnosti CRUSTUM objednat ubytování v apartmánu Na Úvoze v Hustopečích. Na internetových stránkách www.mladavinoteka.cz pak můžete v neposlední řadě prolistovat jednotlivá čísla online magazínu Vývrtka, který dává kolektiv zaměstnanců firmy dohromady.

Soutěž:

A dostáváme se k jádru pudla, respektive k soutěži. Pro jednoho duchem soutěživého jedince tu mám k dispozici poukaz na vína od společnosti CRUSTUM dle vlastního výběru v hodnotě 600 Kč. Na Facebookovém profilu Podkorkem.net (odkaz v pravé liště) na vás čeká jedna tipovací otázka. Kdo nejpřesněji odpoví, ten poukaz získá. V případě stejných odpovědí vyhrává dříve vložený tip. Soutěž končí 22. srpna, kdy bude také oznámen vítěz soutěže. SOUTĚŽ JIŽ SKONČILA!

Okomentovat:

*

Loading...