Naslepo

Potrénujte si své degustační schopnosti, přijďte se pobavit na netradiční ochutnávku Podkorkem NASLEPO.

Slepice nebo chcete-li slepé degustování vín, patří mezi zábavné a oblíbené kratochvíle milovníků vín i profesionálů. Je to užitečný nástroj pro trénink chutí, možnost jak poznávat vína z nového úhlu a v neposlední řadě pak velká zábava. Dekódovat obsah vinné sklenice, poznat odrůdu, stáří vína či region původu totiž není úplně jednoduché, ale když se zadaří, je to čirá radost.

V rámci slepých degustací vždy ochutnáte minimálně 10 vín a zkusíte identifikovat jednoho šotka (např. víno mimo degustační list, například odlišné odrůdy apod.).

Všechny vzorky zabalené v černé fólii, servírované do sklenic Květná 1794. To vše v příjemné komorní atmosféře, počet degustujících je omezen na 11 osob.

KALENDÁŘ AKCÍ:

5. 3. – Naslepo 7: Frankovka

V rámci březnové slepé ochutnávky se zaměříme na Frankovku. Jedna z nejzajímavějších středoevropských odrůd je zdrojem skvělých červených vín na Moravě, Slovensku, Rakousku i Maďarsku. Porovnáme si styly různých vinařských oblastí a jejich vinařů, zlovíme nejlepší vína degustace. Přijďte si rozšířit degustační schopnosti a pobavit se v rámci neformální ochutnávky.

Kdy a kde: 19h (Na Pankráci 125, Praha 4)

Cena: 790 Kč

Volná kapacita: OBSAZENO

V případě zájmu napište na podkorkem@gmail.com

 

 

OIG.

Loading...